Як придбати двоярусне ліжко: поради спеціаліста

Функціональна дитяча
Коли людині потрібно оформити дитячу кімнату, виникає безліч питань:

  • Як організувати простір?
  • Як обрати безпечні меблі?
  • Які саме меблі підійдуть для дитячої?

Проблему із нестачею площі можна вирішити, придбавши двоярусне ліжко з дерева. Компанія «Mеbli CITY» пропонує якісні меблі для оселі за доступними цінами.
Облаштовуючи дитячу, навіть якщо у Вас одна дитина, треба купити двоповерхове ліжко. Це прекрасний спосіб для економії простору та його організації. Звичайно, вибір моделі ліжка – нелегка справа, тому що сьогодні існує багато різновидів двоярусних ліжок різної конфігурації.

Двоярусне ліжко


Як обрати ідеальне ліжко
Дитяче ліжко насамперед має бути безпечним, міцним і зручним. Краще обирати моделі з натурального дерева, які прослужать довгі роки, не заподіюючи шкоди здоров’ю дитини.
Сьогодні ліжка з двома ярусами виготовляють із:

  • натуральної деревини;
  • металу;
  • МДФ;
  • ДСП.

Дерев’яні та металеві конструкції вважають найбільш безпечними й екологічно чистими. Більш бюджетними варіантами виступають моделі, виготовлені з МДФ та ДСП.
Варіанти двоярусних ліжок
Будь-які меблі мають різні трансформації. Оскільки сьогодні меблеві виробники беруть до уваги потреби споживачів, то й на ринку представлені різноманітні моделі, що задовольнять будь-які потреби.

Розкладні двоярусні конструкції уявляють собою ліжка-трансформери, що розкладаються на два окремих спальних місця. Завдяки міцній та надійній фурнітурі конструкція легко розкладається.
Класичною моделлю двоярусного ліжка є конструкція з двох спальних місць, що знаходяться одне над одним. Деякі моделі доповнюють шухлядами, які можна використати для зберігання речей.

Популярною варіацією двоярусного ліжка є ліжко-горище, яке призначене для однієї дитини. Зверху знаходиться спальне місце, а під ним можливо створити ігрову зону, спортивний майданчик, робоче місце, або ж просто розташувати меблі, необхідні для зберігання речей дитини. Подібні моделі є чудовим способом облаштування дитячої кімнати. Ви отримуєте набір меблів зі спальним місцем в одному стилі, і у приміщенні залишається купа вільного простору.

Двоярусне ліжко

 

Є також конструкції, що називають півтора-ярусними ліжками. Зовні ліжко виглядає як односпальне, але з під одного ярусу висувається інший, створюючи спальне місце ще для однієї людини.
Моделі двоярусних ліжок нерідко доповнюють іншими меблями (висувними шухлядами, шафами). Для безпеки малюків у двоярусного ліжка мають бути бортики, які не дадуть дитині впасти під час сну.

Інтернет-магазин меблів «Mebli CITY» пропонує багатий вибір якісних меблів для дитячої кімнати та інших приміщень. Ви маєте змогу в одному місці, не виходячи з дому, придбати меблі під свої потреби. Різноманітна колірна гама та представлені стилі дозволяють придбати максимально відповідні меблі для створеного раніше інтер’єру.

Наверх